Anální masáž

Tato masáž je hodně nedoceněna. Její účinky na člověka mohou být silné a léčivé, jak v rovině emoční, tak samozřejmě i v rovině těla.

Anální masáž může léčit naše nezdravé postoje a vzorce chování v oblasti sexuality, také naše stažení, napětí, odmítání a odpor.
Anální masáž působí i na naše hluboké vzorce a přesvědčení, týkající se této části těla jako oblasti špinavé a nečisté, také na naši sexualitu,  která je s touto oblastí chtě nechtě také spojena, a postoje k ní.

Anální masáž pomáhá uvolnit naše strachy i napětí z roviny těla
Další přínos této masáže je, že léči naše strachy, naše stažení i napětí, které je usazeno právě v této oblasti z dob, kdy jsme jako děti měli strach. Strach z trestu, (či už tělesného, nebo trestu obecně ), strach z nočních můr, strach ze smrti, strach z čehokoli. Tyto strachy, které nás svírali a způsobili naše stažení, se pomalu usazovali i v rovině našeho těla, a hodně z tohoto napětí a stažení  zůstalo usazeno právě v této oblasti, okolo análního otvoru. Jistě znáte větu.mít strachy stažený zadek.

Anální masáž pomáhá ženám léčit a uvolnit bolest, která je způsobena zásahy u porodu v celé této oblasti

Někdy se u masáže stává ( když ji dělám jako terapii ), že se klientovi otevře vhled do příčin odmítnutí této oblasti jako oblasti, kde může dosáhnout také potěšení, resp. proč je tato oblast spojena s bolestí u sexu.

Anální masáž doporučuji zvláště v těchto případech:

  • Nepříjemné zkušenosti ( bolest, natržení) při sexu, které zanechali strach z bolesti a z toho důvodu i následné odmítání sexuálních radovánek v této oblasti.
  • Po porodu ( natržení, nastřihnutí ) kdy byla zasažena i tato oblast
  • Strach obecně, stažení, napětí, nedůvěra, odpor

Anální masáž samostatně dělám pouze pro účely terapeutické.

Cena anální masáže je 1 300,- Kč / 1 hod


KONTAKT: 00420 773 655 872 ,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Autor textu:
Ing Silvia Henniger, CSB

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

Přeji hezké prázdniny plné oddychu a sluníčka a na podzim nashledanou
31. 08. 2017 - 01:00
Praha