Léčivá masáž prostaty

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Může se stát, že ” masáž ” prostaty zažijete poprvé v životě u lékaře. To se ale s Vaší prostatou s největší pravděpodobností už něco děje a tato masáž nemusí být pro Vás zrovna příjemná.
To může být také důvod, že u slov masáž prostaty Vám doslova naběhne husí kůže a řeknete si „děkuji tak tohle radši ne.“ Jsou ale muži, kteří masáž prostaty vyhledávají rádi, protože jim přináší příjemné pocity, hluboké a intenzivní prožitky.
Mnoho mužů dosahuje u masáži prostaty orgasmus, který jak se zdá může být pro ně srovnatelný jak orgasmus při milování, nebo u masáži penisu.

SDÍLENÍ  KLIENTA:

Dlouhodobě trpím problémy s prostatou, lékař mi diagnostikoval syndrom bolesti pánevního dna a doporučil mimo jiné masáže prostaty. Při hledání vhodného maséra jsem se dostal až k Silvii a jejímu celostnímu přístupu očisty duše i těla, které jsou na energetické úrovni propojeny. A právě na úrovni ozdravujícího rozhovoru, doteků a práce s energií probíhá léčba a relaxace. Během masáže došlo k velkému uvolnění, cítil jsem, jak z těla ale i z mysli mizí bloky. Obě masáže a rozhovor pro mne byly zcela nevšedním zážitkem a setkáním sama se sebou. Po masážích jsem se cítil omlazený, spojený sám se sebou, cítil jsem volné proudění energie v těle. Efekt je dlouhodobý, masáže mi zřejmě pomáhají i zdravotně. Uvědomil jsem si důležitost dýchání, se kterým se teď snažím pracovat....

CO VÁM MŮŽE MASÁŽ PROSTATY PŘINÉST ?

Masáž prostaty může být :

  • dobrou prevencí k tomu jak udržet prostatu zdravou.
  • podpůrnou terapií u potíži .
  • nápomocná př impotenci, padání vlasů, upravuje hormonální stav v těle, řeší problém hyperplazie (nezhoubné zvětšení prostaty ), může příznivě ovlivnit i problémy s  inkontinencí
    (samovolný únik moči ).
  • obohacením Vaších prožitků v oblasti sexuality. Může Vám přinést hluboké, intenzivní a často nepoznané pocity vzrušení. Masáž za tímto účelem provozuji pouze v rámci relaxační Tantra masáže.

Samostatnou masáž prostaty dělám pouze jako prevenci a podpůrnou masáž u potíži.
V těchto případech Vám ráda poskytnu veškeré znalosti a info, které znám za léta studia této problematiky v rámci Tao i Tantry i ze svého partnerského života

Pár slov o prostatě

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známy. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Hodně mužů považuje svoji sexuální výkonnost za znak svého mužství. Mladí muži se můžou se svoji partnerkou milovat i několikrát za den(noc). Ale jak roky přibývají už to není jak za mlada, a když se pak dostaví první problémy s erekcí,může to muž vnímat jako ztrátu své mužnosti resp. mužské síly a podlehnout panice, co má mnohokrát neblahý vliv na osud celé rodiny.

Začínající problémy s prostatou může muž pozorovat :
- při močení : slabé močení, slabý proud moče, časté močení, bolest při močení, časté močení v noci, nechtěný únik moči
- ve svém sexuálním životě : začínají problémy s erekcí, ejakulaci, dostřik semena je krátký, ejakulátu málo – má zvláštní zápach, chuť, vzhled, kontrakce prostaty při ejakulaci jsou slabé,
Později se může dostavit i impotence, kdy muž není schopný dosáhnout a udržet dostatečnou erekci. Postupně začíná ztrácet zájem o sexuální život a milování. Tyto indikace můžou poukazovat na nemoc, nebo oslabení prostaty.

Problémy s prostatou můžou být způsobeny ve fyzické rovině těmito faktory:
- vyčerpání pohlavních žláz z důvodů časté ejakulace
- nedostatečný přísun živin, které pohlavní orgány vyžadují
- zlá životospráva
- zvláště překyselení organizmu z důvodu nesprávného stravování
- duševní napětí, fyzické vyčerpání, stres, přepracovanost,
- nestřídmý život,

V psychické rovině těmito faktory:
- neporozumění, resp napětí mezi partnery
- nahromaděná uraženost a zloba , nároky a nespokojenost ve vztahu k ženám
- necitlivé vyjádření partnerky směrem k muži nebo k jeho mužství,
- přeceňování svých sil
- strach se selhání
- pochybnosti o sobě a zavrhování svého mužství
- nemoci - obzvláště nemoci ledvin, močového měchýře, cukrovka, kornatění cév, poranění páteřního kanálu, potíže ze zády, se zažíváním

Taoisté věří, že problémům s prostatou se dá předcházet úpravou jídelníčku, praktikováním určitých cviků, masáží varlat, masáží prostaty, léčbou bylinami a praktikováním kontroly ejakulace ( z důvodů, aby chlap nevyčerpával svou životodárnou esenci života )

Některé zdroje uvádějí, že muž může svoji prostatu udržet zdravou už pouze tím, že posiluje svaly pánvového dna – tzv PC sval. (praktický návod jak začít naleznete na konci této stránky)

Z pohledu Taoismu za nedostatečnou erekci může také slabá sexuální energie muže, jako důsledek časté ejakulace, při které muž ztrácí v podobě semena svoji životodárnou esenci, vyčerpává energii ledvin a tím i svoji sexuální sílu. Lékem na nedostatečnou erekci může být rozvíjení sexuální energie ( např. Ve smyslu cvičení dle Tantry, nebo Tao ) a též omezení ejakulace.

Mnoho mužů má strach, že omezením ejakulace přijdou o sexuální potěšení a uvolnění v podobě orgasmu. To ale není pravda. Když se muž naučí mít pod kontrolou svoji ejakulaci může nejenom udržet energii v těle a neztrácet tak svojí životní sílu, ale také může prožívat orgasmy opakovaně za sebou, které cítí nejenom jako výbuch v oblasti podbřišku, ale slast, která se šíři celým tělem.

Takovýchto orgasmů může mít muž který neejakuluje po sebe i několik. Je pak jenom na něm kdy ukončí milostní hrátky. Muž který umí takto řídit svůj sexuální život šetří nejenom své síly a zdraví, ale rozhodně se nemusí bát výčitek ze strany partnerky a pocitů selhání z důvodů, že zase bylo po všem za pár minut a partnerka zůstala někde na půl cestě.

V rámci poradenství Vám ráda poskytnu užitečné informace o tom, jak se o svoji prostatu starat ( jídelníček, cvičení, odbloky … ), aby se do Vašeho sexuálního života a též Vašeho sebevědomí vrátila zase pohoda a radost .

Jak jsem již uvedla výš tato samostatná masáž prostaty je zaměřena pouze jako podpůrná terapie u potíži.

Cvičení k posilování PC svalů

K posilování PC svalu slouží pro začátek toto jednoduché cvičení :Když jedete na toaletu a začnete močit po chvíli zadržte dech a zastavte proud moči. Vydržte to takto několik vteřin a s výdechem znovu proud moči uvolněte. Můžete to takto opakovat několikrát po sobě. Nedělejte tento cvik pořád při močení,  je to pouze návod jak prožít pocit stažení PC svalu.
Pokud je to pro Vás obtížné, Váš PC sval je chabý, potřebuje posílit. Pokud cítíte bolest, je to prostě sval a když s ním cvičíte bolí jako každý jiný sval po čase to přejde. Pokud pociťujete zpočátku píchaní a nemáte žádnou infekci, potíže by měli během pár týdnů odeznít.

Když to pomalu zvládáte můžete pokračovat cvičením a posilováním svalu PC bez močení kdekoliv aspoň 2-3 x denně takto :
Vdechněte a soustřeďte se na svou prostatu, perineum a konečník
Při výdechu sevřete PC sval kolem prostaty a konečníku, stáhněte současně svaly kolem očí a úst.
Vdechnete a uvolněte PC sval i svaly okolo očí a úst
Můžete  opakovat 9 x, pak  postupně 18-27 až 36 x po sebe 2-3 x denně později i více
Posilování svalů PC je nejenom výborná prevence k tomu jak udržet svojí prostatu zdravou, ale je také jedním z klíčů ke schopnosti dosahovat opakovaných orgasmů.

Doporučuji: 1x za měsíc

Cena masáže prostaty je 1 400 Kč / hod. Masáž trvá cca hodinu, z toho samotná léčebná masáž prostaty je cca 20-30 min-

Autor textu: Ing.Silvia Henniger, certifikovaný sexological bodyworker ( CSB )

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

Přeji hezké prázdniny plné oddychu a sluníčka a na podzim nashledanou
31. 08. 2017 - 01:00
Praha