KÁLI DANCE -Taneční ženské kruhy: TĚLO a SRDCE ŽENY

KÁLI DANCE - taneční ženské kruhy o světě ženy a tématech jejího života - cesta k větší celistvosti ženy skrze tanec i sdílení.
Budu se těšit, když se přidáš mezi nás. 

Dnešní téma: TĚLO a SRDCE ŽENY

V dnešním tanci se spolu vydáme na prozkoumání těchto dvou důležitých témat v životě ženy.

Ještě i dnes mnoho žen své tělo odmítá, není s nim v souladu a harmonii. Přijmout své ženství a žít ho naplno, znamená taky naplno přijmout svoje tělo a těšit se z darů, které nabízí.

Historie ale i tady ještě zanechává své stopy.
Tělo ženy bylo v minulosti považováno za zdroj hříchu a pokušení, prožívání hezkých pocitů v něm byli nežádoucí a potlačované.
Dnešní doba zase krásu ženského těla deformuje různými zkreslenými představami o tom, jak má ženské tělo vypadat. A tak my ženy ještě stále občas sklouzáváme do různých, ( i negativních)  pocitů a postojů vůči svému tělu, také pocitům, nebo svoje tělo neumíme prožívat naplno.

A srdce ženy ? Věřím tomu, že otevřené srdce ženy má sílu uzdravit svět. 

Budu se těšit, když tyto důležité témata na cestě k našemu celistvému ženství, přezkoumáme spolu v dnešním tanci

O KÁLI DANCE

KÁLI DANCE je spontánní prožitkový tanec pro ženy. Přináší spoustu zajímavých ženských témat, které budeme spolu prožívat a prociťovat skrze tanec - v těle, v energií, i v emocích.

Tanec KÁLI DANCE nevyučuje žádné kroky, ani "figúry". Je jenom na tobě, jak se v tanci propojíš se svým tělem, emocemi a tématy, které se v tanci objeví a vyjádříš, co se v ten který moment tance v tobě odehává

O KÁLI DANCE najdeš více informaci zde:

Proč KÁLI DANCE ?
Kali je staroindická bohyně, která přináší vědomí a změnu.
Je to už pár let, co jsem přijala její jméno jako symbol mé práce, která má za cíl přinést lidem, kteří ke mně chodí do poradně, nebo na kurzy vědomí a změnu.

Tato základní idea se nese celou moji prací. Či už je to poradna pro osobní rozvoj, poradna pro intimní život a partnerské vztahy, tanec, semináře.
Ženy provázím na jejích cestě a také skrze ženská témata již řadu. A protože miluji tanec, i svoji prác v poradně se ženamii, některé z těchto témat jsem zakomponovala do tanců, které ráda vymýšlím a tvořím

Co Ti  KÁLI DANCE přinese ?
KÁLI DANCE je tanec transformace.

Rozvíjí, podporuje a léčí ženství, ženskou jemnost i sílu, kreativitu a sexualitu.
Pomáhá ženám vědomě rozvíjet v sobě ženské kvality, integrovat je do svého života a udělat tak další krok na cestě k větší celistvostí.

Jako všechny mé dosavadní tance, je i KÁLI DANCE hlavně tanec dynamický a hravý, v kterém se také dozvíš mnoho zajímavého o ženském světě (a taky i o sobě).

Děje se tak hlavně v meditacích a imaginacích, které vkládám mezi jednotlivé bloky tance.
Některé z témat pak roztančíš a procítíš v sobě. To může pak vést následně k pozitivním změnám v tvém životě.

Přijď si zatančit svoji vlnu ženskosti ! Přijď ji prožít a procítit ve svém tanci ! Skrze tělo, energie, i emoce. Těším se na Tebe.

Na KÁLI DANCE se budeme v roce 2018 potkávat vždy poslední čtvrtek v měsíci ( ( kromě července, srpna a prosince 2018 ).

Poznámka na závěr:
Léta vedu poradnu pro osobní rozvoj, intimní život a partnerské vztahy.
Téma žena, její svět, partnerství, i intimní život a jeho prožívání, jsou témata, s kterými se ženy na mně často obrací a já s nimi hledám cestu k prožívání větší harmonie, spokojenosti, ke změně.    
Proto se i všechny moje tance, které jsem za 5 let, co tanec vedu vytvořila, dotýkají výše uvedených témat, v kterých v životě hledáme nejčastěji rovnováhu i štěstí a mají za cíl skrze tanec i povídání otevřít naši cestu k větší celistvosti, vědomí, spokojenosti a harmonii.

ORGANIZAČNÍ VĚCI :

Akce se uskuteční 22.2 2018 od 18:00 do 21:00 v Etnosvětě, v Praze. Adresa: Legerova 40, Praha 2. Prostory na tanec jsou vskutku krásné.

Pokud chcete SKUTEČNĚ  přijít, rezervujte si místo včas. Počet míst je omezen na 20.
Na  akci se prosím hlaste skrze rezervační systém, který se vám nabízí na konci této stránky.

Na konci rezervace nezapomeňte opsat kód na konci strany a následně POTVRDIT, jinak Vás systém nezaregistruje.

V rezervačním systému je uvedený způsob platby na místě, zatím to neumím změnit, prosím řiďte se pokyny v odseku PLATBA uvedený níže.

Pokud se na akci nedostanete a rádi by jste, zavolejte, napište sms, na 773 655 872. Někdy se nějaké to místečko uvolní.

PLATBA:

Prosím o platbu 380 Kč na účet 155679329/0800  do 10.2. 2018 tak, aby platba byla v tento den na mém účtu. Platba slouží také k rezervaci vašeho místa.
Po uvedeném datu je platba 400,- Kč

Jako V symbol uveďte datum tance ( např 22222018  ). Do zprávy pro  přijimatele uveďte své jméno ( ať vás můžu přiradit ke které akci se platba vztahuje ).

Před každou akci, posílám vždy info k té které akci/tanci

Co s sebou ?
Hlavně pohodlné oblečení ( sukne je na podporu ženství hezká, ale je to na vás) a vodu !!!.
Ostatní pošlu, když bude potřeba k jednotlivé akci.

Prosím přicházejte včas, cca 15 - 20 minut před začátkem programu z toho důvodu, aby jsme mohli začít včas,  aby jste nerušili úvodní meditaci a také z organizačních a provozních důvodů, kdy si teď vše organizuji sama, tak to chce před tancem chvíli času.
Děkuji za pochopení, děkuji, že chodíte na mé akce :)

Těším se na setkání Silvia

Podrobnosti o akci

Datum akce: 22. 02. 2018 - 18:00
Konec akce: 22. 02. 2018 - 21:00
Kapacita 20
Registrováno 18    [Seznam registrovaných]
Volných míst 2
Cena za osobu 400,-Kč
Místo Praha
"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

KÁLI DANCE -Taneční ženské kruhy: TĚLO a SRDCE ŽENY
22. 02. 2018 - 18:00
Praha
KÁLI DANCE -Taneční ženské kruhy: ŽENA a EMOCE
29. 03. 2018 - 18:00
Praha