ČAJ o šesté - SETKÁVÁNÍ V KRUHU ŽEN a POVÍDÁNÍ O ŽIVOTĚ

Milé ženy, zvu vás ke mně do "Centra" na čaj o šesté u SETKÁVÁNÍ V KRUHU ŽEN a POVÍDÁNÍ O ŽIVOTĚ.

U šálky čaje ( nebo kafe ) si budeme povídat o různých tématech které nás ženy zajímají a které v životě prožíváme - osobnostní rozvoj, intimní život, láska, radost, štěstí, partnerství, životní poslání...a nepochybuji, že těch témat je mnohem víc, o kterých si můžou ženy spolu povídat, sdílet, vyjádřit svůj postoj, názor.

A budeme si taky samozřejmě povídat o našem ženském světě,
Nepochybuji, že i v této oblasti nás čekají určitě zajímavá témata.
O naši ženské energii, ženství, ženské moudrosti, naši cestě ženy, o vztazích, světě mužů, prostě takové, které jsou pro nás ženy společné, blízké a hledáme na ně odpověď.

Má vize pro tyto setkávání je vytvořit podporující prostředí pro ženy, do kterého budou moci přijít ženy různého věku, stavu, názorů, smýšlení a můžou na cokoliv ptát, naslouchat, nebo sdílet cokoliv ze svého ženského světa, ze života, nebo se jenom tak potkat, vytvořit nová přátelství.

Vím, že každá žena, která příjde, obohatí náš společný prostor o svoji jedinečnou energii, zkušenosti, poznatky, moudrost, ženskou i lidskou jedinečnost.
Ráda budu i já s vámi sdílet vše, co umím o ženském světě, o životě, ráda budu naslouchat také vám, vašim příběhům.

Tyto společné večery jsou otevřené pro všechny ženy, které mají chuť jednou za čas se zastavit a najdou si čas posedět si u šálky dobrého čaje, sdílet i naslouchat v příjemné společnosti a energii kruhu žen.

Setkání budou cca jednou za 4-6 týdnů, vždy od šesté cca do půl deváté. Budu ráda, když se nás potká co nejvíc ( s ohledem na kapacitu místa u mně)

Vstupné: symbolické 100 kaček.
Na ČAJ o ŠESTÉ a POVÍDÁNÍ o ŽIVOTĚ V KRUHU ŽEN se můžeš přihlásit vždy skrze kalendář akcí na úvodní stránce tohoto webu ( vždy když je akce v kalendáři akcí vypsaná )

Budu se moc těšit, až se mi s vámi podaří tuto vizi naplnit a budeme se spolu potkávat i jinak ( jak v mé poradně, na kurzech, nebo v tanci ) a jenom tak si povídat a sdílet.

Přeji hezké dny a těším se milé ženy na všechny další krásné chvíle s vámi :)